Wszyscy chcieliśmy zwyciężyć – ale kto zasługuje na ten tytuł? Czy to jest tylko kwestia szybkiego połykania krówek, czy też istnieją inne czynniki? Przyjrzyjmy się bliżej temu nietypowemu wyzwaniu i przekonajmy się, kto wygrał!
O konkursie
W moim mieście odbył się konkurs na najlepszego degustatora krówek. Uczestnicy musieli zjeść jak najwięcej krówek ze znaczkiem miasta. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu chętnych. Najlepsi degustatorzy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Jak się przygotować
Przed konkursem musisz się odpowiednio przygotować. Zrób sobie mały posiłek, żebyś miał coś w żołądku i nie był głodny. Pij dużo wody, żebyś nie był przesuszony. I na koniec rozciągnij się, żeby uniknąć kontuzji.
Lista uczestników
Lista uczestników konkursu „Kto zje najwięcej krówek z logo” obejmuje:
- Jan Kowalski
- Anna Nowak
- Paweł Ziółkowski
- Maria Wiśniewska
- Jakub Sobczak
- Kinga Jankowska
- Dawid Kwiatkowski
Wyniki konkursu
Byliśmy świadkami niezwykłego wydarzenia w naszym mieście – konkursu, w którym uczestnicy walczyli o to, kto zje najwięcej krówek z logo. Była to prawdziwa bitwa, a zwycięzca okazał się być niesamowitym żarłokiem! Krówki z logo to były słodycze.