Prowadzę firmę i projektuję wnętrza

Prowadzę firmę od wielu lat. Moje usługi są doceniane w branży i mam wiele zadowolonych klientów. Ostatnio zgłaszało się do mnie coraz więcej osób i niestety sama nie mogłam zająć się wszystkimi zleceniami. Postanowiłam dać ogłoszenie do gazety. Chciałam zatrudnić osobę do pomocy przy ciekawych zleceniach. Zaproponowałam dobre warunki pracy. 

Projektuję wnętrza dla klientów

projektowanie wnętrz krakówNie spodziewałam się takiego odzewu. Dostałam bardzo wiele zgłoszeń. Swoje dokumenty wysyłały do mnie osoby z doświadczeniem jak i świeżo upieczeni studenci. Wybrałam najciekawsze oferty i umówiłam się na kilka spotkań. Projektowanie wnętrz kraków było moja pasją od małego i planowałam zatrudnić do mojego zespołu osobę, która tak samo jak ja ma poczucie stylu i wie jak powinno się projektować różne wnętrza. Na rozmowę z chętnymi przygotowałam ciekawe zadania, które miały mi pokazać czy mój przyszły potencjalny pracownik umie projektować różne wnętrza. Nie wszystkie osoby dobrze poradziły sobie z zadaniami ale największe wrażenie zrobiła na mnie Karolina, która była w moim wieku. Od razu się dogadałyśmy. Miała takie same wizje jak ja. Nie miała za dużego doświadczenia bo po studiach zajmowała się dziećmi ale postanowiła wrócić do zawodu jakiś czas temu i była już na kilku kursach i szkoleniach. Jej projekty wnętrz najbardziej mi się spodobały. Wiedziałam, że się dogadamy i będzie nam się dobrze pracowało. Byłam bardzo zadowolona, że ją zatrudniłam. Teraz nie musimy odmawiać żadnemu klientowi, który chce nas zatrudnić.

Wszystkie projekty wnętrz Karoliny na początku dokładnie sprawdzałam. Nie miałam do jej pracy żadnych zastrzeżeń. Podobały mi się jej pomysły a także to jak traktowała naszych klientów. Każdy ją chwalił i polecał jej usługi swoim znajomym. Miałyśmy spory ruch w interesie.